Jaunā atviešu grupa "Idille", kuru veido Rūdolfs Daņiļevičs, Gunārs Gaumigs, Kristiāns Kosītis un Ralfs Brieze, nodod klausītāju ausīm savu otro singlu "Pāri upei". Tā ir alternatīvā kantrī/folka stila dziesma par cerību un vilšanos pilno ceļu līdz saviem sapņiem.

Reklāma

Sadarbībā ar režisoru Artūru Zepu uz lentes kameras dziesmai ir tapis mākslinieciski skaists videoklips. Tā stāsta varone ir meitene ar sapni kļūt par dejotāju. Ideja gūta, iedvesmojoties no Rūda tēta - Agra Daņiļeviča stāstiem, kad vēl nebija deju skola "Dzirnas", bet tikai tukša zāle ar sapni un horeogrāfijas ideju pildītas naktis.

Grupas dalībnieki ir pieredzējuši mūziķi uz lielām skatuvēm. Rūdolfs Daņiļevičs uzstājas kopā ar tādiem māksliniekiem kā Aminata, Ozols, "KautKaili". Kristiāns Kosītits ir grupas "Carnival Youth"basģitārists. Gunārs Gaumigs un Ralfs Brieze ir piedalījušies dažādu mūzikas apvienību projektos.

2024. gada sākumā grupa izdeva savu debijas singlu "Neviens". Pēc vairākām radošajām nometnēm, kur grupas biedri paši ierakstījuši un producējuši savu mūziku, tuvākajos mēnešos var gaidīt jaunas dziesmas.

"Idilles" koncertu varēs dzirdēt šovasar, 10. augustā Bauskas festivālā "TASTE".

Aptauja

Kāds ir jūsu biežākais LASI.LV apmeklējuma laiks?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.