26. janvārī jauna pašmāju grupa "Idille" (Rūdolfs Daņiļevičs, Gunārs Gaumigs, Kristiāns Kosītis, Ralfs Brieze) izdod debijas dziesmu "Neviens" ar filmiņlentas mūzikas videoklipu.

"Dziesma ir par draudzību un apraksta tās niķīgo, bet mīļpilno dabu. Noskaņa sākotnēji ir meditatīvi mierpilna, bet tā izaug līdz pasaulīgi lielai kulminācijai," teikts grupas preses paziņojumā. 

Grupas dalībnieki ir pieredzējuši uz lielām skatuvēm: Rūdolfs Daņiļevičs uzstājās kopā ar tādiem māksliniekiem kā Aminata, Ozols, “KautKaili”. Kristiāns Kosītits ir grupas “Carnival Youth” basists.  Kā arī Gunārs Gaumigs un Ralfs Brieze piedalījušies dažādu mūzikas apvienību projektos.

Dziesmas videoklips tika uzņemts vienā no 2023. gada lietainās vasaras saulainajām dienām. Filmiņkameras ruļļa 11 minūtēs tika iemūžināts skaists video par pēdējiem diviem klaidoņiem uz nesteidzīgās pasaules virsmas. Lentas filmiņas pēdējais kadrs ir dziesmas artwork jeb mākslinieciskais vizuālis.

Grupa aizsākās 2022. gada nogalē ar Gunāru un Rūdolfu, sacerot un ierakstot pašiem dziesmas, viņi ir debijas singla autori. Grupai vēlāk pievienojās Kristiāns un Ralfs. Grupu saista dažādi muzikālie virzieni, kurus vieno episki spilgtas kulminācijas ar pasaulīgām vēsmām, ko gan tuvāko mēnešu laikā varēs dzirdēt nākamajās dziesmas.

Dziesma ir pieejama visās straumēšansas platformās.

Grupa aicina arī uz pirmo publisko koncertu 1. februārī plkst. 20:00 vakarā vintage apģērbu veikalā Northerngrip Kr. Barona ielā 44, Rīga.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.