Barija Levinsona jaunākajā filmā par Džona F. Kenedija slepkavību Als Pačīno atveidos Čikāgas gangsteri.

Topošajā trillerī "Slepkavība" spēlēs zvaigžņu ansamblis, tā scenāriju sarakstījis Pulicera prēmijas ieguvējs, divu "Oskaru" nominants Devids Mamets, bet režisors būs oskarotais Barijs Levinsons, kurš kino vēsturē savu vārdu ierakstījis ar filmām "Lietus vīrs" (1988), "Bagsijs" (1991), "Aste luncina suni" (1997) un citām. Šajā versijā, kas iekļaujas filmu virtenē par Amerikas 35. prezidenta noslepkavošanu, uzsvars likts uz mafijas skatījumu par to, tāpēc viena no galvenajām lomām iedalīta Čikāgas gangsterim Semam Džankanam, kurš Čikāgas mafijas toni noteica pagājušā gadsimta 50. un 60. gados. Savā ziņā filmas scenārijs sasaistīšoties ar Olivera Stouna pretrunīgās filmas "Dž. F. K." (1991) scenāriju.

Oskarotais Als Pačīno atveidos mafijas bosu Toniju Akardo, kopā ar viņu topošās filmas notikumus izdzīvos Vigo Mortensens, Šaija Labīfs, kā arī Džons Travolta un Kurta Kobeina atraitne Kortnija Lova. Šī būs jau trešā reize, kad vienas filmas titros lasāmi Barija Levinsona un Ala Pačīno vārdi, bet pirmizrādes datums vēl nav noteikts.

LTV1 3. decembrī plkst. 22.40 "Lietus vīrs".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.