Jau drīzumā populārais pašmāju seriāls "Nemīlētie" atgriezīsies pie skatītājiem ar sesto sezonu "Nolemtie 4", kurā notikumi risināsies piecus gadus pēc spraigajiem pavērsieniem iepriekšējās sezonas noslēgumā. Varas cīņās iesaistījušies jauni spēlētāji, bet seriāla labi pazīstamie tēli turpina dzīties pēc ietekmes, naudas un mīlestības.

Kopš iepriekšējās sezonas noslēguma seriāla varoņu dzīvē notikušas daudzas izmaiņas – bizness kļuvis legāls, taču ambīcijas un varaskāre nekur nav zudušas. Cīņā par varu iesaistījusies jauna, ietekmīga ģimene, kuras galva – Fredis Kogans – kopā ar četriem dēliem ir gatavs darīt visu, lai pārņemtu kontroli savās rokās. Kāda tēla veselības problēmas liks pārdomāt to, kas dzīvē likts uz kārts un kādas ir patiesās likmes. Vai varoņi spēs tikt galā ar jaunajiem izaicinājumiem?

Šajā sezonā īpaši izteikta būs cīņa katram par savu taisnību – kamēr kādam pirmajā vietā ir vara un nauda, cits darīs visu, lai saglabātu mīlestību un vienkāršu, no sarežģījumiem brīvu dzīvi. Šī sezona arī liks saprast, kurš ir īsts draugs un kurš būs gatavs nodot savu tuvāko naudas un ietekmes dēļ.

"Kopš notikumiem iepriekšējā sezonā pagājis laiks. Būs aizraujoši – savu vietu piesaka jauns grupējums un izvērtīsies sīva cīņa par varu," 

par jauno sezonu pastāstīja Gundars Grasbergs, kurš seriālā atveido Lorensu.

Tāpat aktieris atzinīgi vērtēja jaunās sezonas režisora Ričarda Vitkaiša darbu, uzsverot, ka seriāls ieguvis svaigu skatījumu, jaunas nianses un veidu, kā jau pazīstamiem tēliem seriālā turpināt savu eksistenci. Latviešu skatītājiem lietuviešu režisors pazīstams ar darbu pie seriāla "Tunelis".

"Šajā sezonā mēģinājām rast risinājumu bandu konfliktiem, saprotot katra personāža motivāciju, rīcību un atbildību. Stāstu vēl spilgtāku padarīs Koganu ģimene, kas izcelsies ar īpašu skarbumu – mantkārības dēļ viņi gatavi uz visu. Bija interesanti strādāt ar tik daudziem labiem un profesionāliem aktieriem. Katram personāžam mēģinājām atrast jaunu krāsu un raksturu, lai skatītājam būtu aizraujoši," pastāstīja režisors Ričards Vitkaitis.

Iepriekšējās sezonās iepazītajam aktieru sastāvam šajā sezonā pievienosies Ivars Kļavinskis, Andris Morkāns, Gatis Gāga, Anna Klēvere, Aldis Siliņš, Āris Matesovičs un citi.

Seriāla "Nemīlētie" sestā sezona no 28. augusta no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.10 kanālā TV3.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.