Rīgā labiekārtots Ozolaines parks Duntes ielā, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Ozolaines parks Duntes ielā.
Rīgā labiekārtots Ozolaines parks Duntes ielā
Rīgā labiekārtots Ozolaines parks Duntes ielā, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
Reklāma

Šogad parkā uzstādīti 37 dažāda veida soliņi, desmit velosipēdu novietnes, piecas atkritumu urnas, divas suņu ekskrementu urnas, ieklāts laukakmeņu bruģa segums divu kvadrātmetru platībā.

Lai izveidotu parku par patīkamu atpūtas telpu, tā labiekārtošana sākās 2020. gadā. Projekta ietvaros vienā no parka daļām atjaunots asfaltētais celiņš un basketbola laukums, izbūvētas apgaismotas pastaigu takas ar grants segumu un nelielas atpūtas vietas ar prioritārajiem labiekārtojuma elementiem.

Savukārt šogad maijā noslēdzās projekta otrais posms - teritorijas labiekārtošana un pielāgošana iedzīvotāju vēlmēm un vajadzībām, atjaunotajā parka daļā uzstādot soliņus, velonovietnes, atkritumu urnas gan sadzīves atkritumiem, gan suņu ekskrementiem.

Ozolaines parks Duntes ielā. Franču buldogs.

Labiekārtojuma elementi izbūvēti atbilstoši parka zonējumam un tajās vietās, kur to ir vēlējušies iedzīvotāji. Teritorijas attīstības un labiekārtojuma risinājumiem par pamatu ņemtas arī Rīgas Tehniskās universitātes un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA arhitektūras studentu izstrādātās idejas.

Papildus parka centrālajā daļā ir izvietots ikvienam iedzīvotājam pieejams grāmatu apmaiņas skapis, ko iniciējusi Sarkandaugavas attīstības biedrība.

Šogad uzstādīto labiekārtojuma elementu izbūvi veica SIA "Guliver". Projekts finansēts no Rīgas valstspilsētas pašvaldības infrastruktūras fonda un būvniecības izmaksas sasniedza 68 000 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.