Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops arī šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Reklāma

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

"Globusa" desmitnieks.

Grāmatnīcu "Globuss" pārdotāko grāmatu saraksta pirmajā vietā jau 3. nedēļu ir detektīvsērijas "Čeringemes mistērijas" ceturtā grāmata "Nāvējošā grēksūdze" (izdevniecība "Latvijas Mediji", tulkotāja Lilija Berzinska). Acīmredzot klasiska angļu detektīva cienītājiem iepatikusies mierīgās mazpilsētas dzīves kokteilis ar adrenalīna un noslēpumu piedevām.

Topa otrajā vietā atgriezusies Daces Judinas jaunākā grāmata Annas Elizabetes Bergas izmeklēšanu cienītājiem - romāns "Es tev piedodu" (izdevniecība "Latvijas Mediji"), bet trešajā vietā - jaunums - Zanes Nuts jaunākais romāns "Saplēstā kokvilna" (izdevniecība "Latvijas Mediji").

Zanes Nuts romāna galvenā varone Dita meklē līdzsvaru starp savām jūtām, baudot drusku "nelegālu" sakaru ar bijušā vīra jaunāko brāli, un saprāta balsi. Nemaz nav tik viegli palaist vaļā mirkļa baudīšanu, lai skarbāk palūkotos uz nākotnes perspektīvu. Un tā neizskatās tik rozā, kā gribētos. Tāpēc Ditas lēmums ir - pārtraukt šīs attiecības. Vienlaikus pārmaiņas skar viņas darbu. Kolēģa došanās citu izaicinājumu meklējumos ļauj Ditai nomainīt vientulīgo un mazliet garlaicīgo ikdienas pienākumu rutīnu pret ko dinamiskāku. Mirklī, kad viņa piekrīt uzņemties jaunos pienākumus, prāta neienāk, ka tās nav tikai profesionālās robežas, kas tiks izaicinātas un pārbaudītas... Vārdu sakot - nekas īsti neiet pēc plāna, bet vairums lietu tiek kontrolētas. Un pat laikapstākļi pēdējās dienās ir nolēmuši pielāgoties romāna vēsajam un lietainajam jūnijam, kas Ditas kolēģu ikrīta jokos dēvēts par "jauno oktobri". Lai lasītāji izbauda Ditas piedzīvojumus un Latvijā atgriežas untumains, bet tomēr vasarīgs siltums!

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.