Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops arī šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

"Globusa" desmitnieks.

Grāmatnīcās "Globuss" jau 4. nedēļu pārdotāko grāmatu sarakstā turas Ilzes Upītes romāns "Trakās kāzas" (izdevniecība "Latvijas Mediji") un Annas Jansones trilleris "Tavā ēnā" (izdevniecība "Latvijas Mediji", tulkotāja Dace Andžāne).

Jaunpienācējs sarakstā ir latviešu autores Dainas Šadres jaunais detektīvromāns "Solis aiz mīlestības" (sērija "Vakara Romāns, izdevniecība "Latvijas Mediji"). Romāna galvenā varone Ieva ir tik ļoti vīlusies savā mīļotajā cilvēkā, ka vienīgais gandarījums šķiet salta atriebība. Mīlestība un naids kā mūžam aktuālie pretmeti pievelkas un atgrūžas, taču vienmēr paliek kaut kur tuvumā. Šoreiz autore ļauj mīlestībai būt stiprākai, kā pati norāda "cerot, ka tā var notikt arī dzīvē".

Bēgšanu no dzimtās vietas un ģimenes kā risinājumu savu tuvāko cilvēku nodevībai, izmanto amerikāņu rakstnieces Kārenas Vaitas romāna "Vecā tiesneša mantojums" (izdevniecība "Kontinents", tulkojusi Gunita Mežule) galvenā varone Kasija. Taču - vai ar to pietiek, lai iekāptu "mūžam laimīgās" dzīves kurpēs? Lai kļūtu par savējo Ņujorkā? Atgriešanās dzimtajā vietā ir satricinošāka nekā viņa domājusi, tādēļ nākas atbildēt arī uz jautājumu - ko tad es īsti vēlos?

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.