Atzīmējot "Assets Model Agency" 30. jubileju, tās dibinātājs Dereks Denielss pastāstījis, kā atklājis savas zvaigznes.

Danielss jau 11 gadu vecumā zinājis, ka vēlas strādāt modes industrijā, un modeļu aģentūra bijis veids, kā tai pietuvoties. 

"Atceros, kā intervēju mūsu pašu pirmo modeli – tā bija Emera O`Railija-Hailenda, kura kļuva par žurnāla "VIP" redaktori",

atskatoties pagātnē, atcerējās D. Denielss. Otrā bijusi seriāla "Tēvs Teds" aktiera Frenka Kellija meita Ruta, un tad kompānijas bizness ieripojis īsti veiksmīgās sliedēs.

"Asstes Model Agency" dibinātājs bija tas cilvēks, kurš arī atklāja Katrionu Balfi. Aktiermākslas studente strādāja Īrijas mazumtirdzniecības ķēdes "Dunnes Stores" veikalā, un viņas darba pienākumos ietilpa pirkumu sagatavošana līdznešanai. "Kad piedāvāju viņai kļūt par modeli, viņa uz mani paskatītās tā, it kā es būtu traks," nu smejas Danielss. "Viņa kļuva par starptautiski vislabāk zināmo īru modeli. Ar to es domāju, ka sešus gadus viņa bija "Dolce & Gabbana" mūza, strādāja visā pasaulē, un, protams, viņa ir lieliska aktrise." Par lomu seriālā "Svešzemniece" Balfe četras reizes nominēta "Zelta globusam", bet par lomu Keneta Branas drāmā "Belfāsta" (2021) aktrisi izvirzīja gan "Zelta globusam", gan Britu Kinoakadēmijas balvai.

Aģentūras slaveno modeļu vidū ir arī Kolins Farels. "Toreiz viņš bija jauns puisis, un es viņu pamanīju starp dejotājiem tajā pašā grupā, kurā tobrīd darbojās Stīvens Geitlijs, kurš pēc tam dziedāja grupā "Boyzone"", zina stāstīt Dereks Danielss.

LTV1 24. decembrī plkst. 11.25 "Ziemassvētku vēstule".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.