Hjū Grānta māja atrodas vienā no Anglijas ekskluzīvākajām vietām – Rietumlondonā, un tās vērtība aprēķināta 17,5 miljonu britu mārciņu apmērā.

2019. gadā Hjū Grānts no īpašuma Notinghilā pārcēlās uz Rietumlondonu, turklāt – uz privātu ielu, kas atrodas starp Kensingtonu un Čelsiju, netālu no Holanda parka. Viņa mājā ir sešas guļamistabas, un to ieskauj megapolei neierasta ainava, ko rotā vairāki parki, kas nodrošina no lielpilsētas elpas pasargātu vidi, ko iecienījuši gan vietējie, gan ziņkārīgi tūristi.

Aktieris, kura pasaules slavu nodrošināja dalība romantiskajā komēdijā "Četras bēres un vienas kāzas" (1994), nupat piedalījās filmas "Vonka" pirmizrādē – Latvijā to izrādīs no 9. decembra – un bija viena no zvaigznēm, kas soļoja pa sarkano paklāju. "Vonkas" pirmizrādi apmeklēja arī Timotijs Šalamets, kurš iejuties tēlā, ko iepriekš iedzīvinājuši Džīns Vailders un Džonijs Deps, kā arī Olīvija Kolmane, Rovans Atkinsons, Sallija Hokinsa, Kīgans-Maikls Kejs, Saimons Fārnabijs, Džims Kārters un citi. Hjū Grānts "Vonkā" atveido umpasus-lumpasus – Roalda Dāla bērnu grāmatas bestsellera "Čārlijs un šokolādes fabrika" varoņus, kas politkorektuma vārdā no "maziem vīriņiem" pārtapuši par "maziem cilvēkiem". 

Pola Kinga muzikālajā fantāzijā, kas atklāj notikumus pirms pieminētās grāmatas lapās aprakstītā, skatītāji var sekot jaunajam Villijam Vonkam, kurš vēl nav kļuvis par pasaules dižāko izgudrotāju, burvi un šokolādes meistaru.

Hjū Grānts pasākumu apmeklēja kopā ar Annu Elizabeti Eberšteinu, ar kuru ir precējies kopš 2018. gada. Zviedru producente un reiz bēdīgi slavenais vecpuisis apprecējās pēc vairāku gadu ilgas pazīšanās, un Grānts šīs attiecības kādā intervijā komentēja tā: "Ir patiešām jauki, es nevaru izlikties, ka nav. Man jau iepriekš to vajadzēja izdarīt. Es vienkārši esmu laimīgs. Esmu laimīgs. Man ir lieliska sieva. Es mīlu viņu."

Pāra pirmos publiskos soļus žurnālisti dokumentēja 2012. gadā, kad piedzima viņu pirmais bērns, un Džons ir viens no Grānta un Eberšteinas trīs atvasēm, un Grāntam ir vēl divi iepriekšējās attiecībās dzimuši bērni. Šogad Hjū Grānts un Upsalas Universitātes un Linkolnas Universitātes absolvente bija to viesu vidū, kuriem bija iespēja apmeklēt Lielbritānijas karaļpārim Čārlzam un Kamillai veltītās vakariņas Versaļā.

TV3 Life 9. decembrī plkst. 23.00 "Tāda ir mīlestība".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.