Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 11. līdz 17. septembrim. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns

Viņam ir dažas idejas, kā uzlabot pasauli, un tās rod atbalsi arī apkārtējā sabiedrībā. Tomēr tālāk par runāšanu viņš netiek.

Vērsis

Viņš ir ideālists, viņa idejas un priekšlikumi apsteidz laiku un kalpo par pamatu jaukām sarunām patīkamā sabiedrībā.

Dvīņi

Īstais laiks pievērsties attiecībām ar tiem, kuri sirdij tuvi, kopt un uzlabot attiecības un savstarpējo sapratni. Veiksmi!

Vēzis

Viņš ar sirdi un dvēseli ir tajā, ko dara, tādēļ arī panākumiem nevajadzētu izpalikt. Sargāties no pārpūles!

Lauva

Atvaļinājumu laiks beidzies, taču viņa vēl joprojām ir tā noskaņās un vairāk domā par patīkamu laika pavadīšanu, nevis darbiem.

Jaunava

Īstais laiks beigt svārstīties un pārdomāt, pieņemt lēmumus un sākt tos izpildīt. Nav izslēgts, ka atvērsies jauni horizonti.

Svari

Pateicoties spējai modināt simpātijas un atrast īstos vārdus īstajām lietām, viņi ir veiksminieki un gūst panākumus.

Skorpions

Viņam padomā lielas lietas un viņš koncentrējies uz tām. Vienīgais jautājums – vai tomēr labāk neatteikties no dažām?

Strēlnieks

Planētas sekmē jaunas atziņas, redzesloka paplašināšanos, iespējas darīt labu sev un citiem. Galvenais – pārlieku neslinkot!

Mežāzis

Mierīga nedēļa, kurā nekas netraucē viņu nodoties savām lietām, tikai no paša atkarīgs, kā viņš izmantos šo ne tik bieži doto iespēju.

Ūdensvīrs

Viņš tiecas uz ideālu, un nav izslēgts, ka viņš šonedēļ, ja arī to nesasniegs, tad vismaz tam pietuvosies.

Zivis

Arī viņas tiecas uz ideālu, iespējams, tam pat tuvosies, tomēr jābūt uzmanīgām – tas var traucēt attiecībām ar tiem, kuri tuvi.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.