Dziedātāja Dināra Rudāne viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas", kur dalās ar saviem vaļaspriekiem un skatu uz dzīvi. Tāpat Dināra arī atklāj, kā top viņas apgleznotās džinsa jakas, un kā radās iedvesma tās veidot.

Reklāma

Dziedātāja Dināra Rudāne raidījumā dalās ar savas radošās darbības aspektiem, īpaši izceļot apgleznoto džinsa jaku veidošanas procesu. “Man katra jaka ir unikāla, radīta ar lielu rūpību un mīlestību. Man ļoti svarīgi ir izmantot kvalitatīvus materiālus un veltīt pietiekami daudz laika katrai jakai. Cenu nosaka materiālu izmaksas, laiks un mākslinieciskā vērtība.

Tev varbūt ir vienkāršs zīmējums, kas izskatās sarežģīts vai otrādāk. Jakas cenu nosaka pavadītais laiks apgleznojot jaku. Katrai džinsa jakai ir unikālā mākslinieciskā vērtība, ko katra jaka nes sev līdzi. Manuprāt, apgleznotas jakas cena atspoguļo ne tikai fizisko darbu, bet arī radošo procesu un enerģiju, kas tiek ielikta katrā mākslas darbā. Jo vairāk zīmē, jo vairāk arī trenē roku mehāniku un labāk arī sanāks. Nevienam ar pirmo reizi neizdosies uzzīmēt perfektu apli, kas būs taisns, tikai trenējoties 20 reizē izdosies ideāls aplis.

Šīs aizraušanās palīdz līdzsvarot dzīvi un iedvesmo radošo darbību. Māksla ir ne tikai mans darbs, bet arī veids, kā es izpaužu savas emocijas un dzīves pieredzi. Svarīgi saglabāt daudzpusīgumu un nebaidīties izmēģināt jaunas lietas, jo tas bagātina dzīvi un dod jaunas idejas radošiem projektiem,” atklāj Dināra Rudāne.

VIDEO:

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.