Tekstila nomas uzņēmums "Lindstrom" īstenojis stratēģisku Tukumā esošās darba apģērbu ražotnes "Prodem" attīstības projektu. Tā ietvaros ražotnes telpas palielinātas par 863 m2, savukārt ar ražošanu nesaistītajā daļā izbūvēta 167 m2 piebūve, ļaujot kāpināt uzņēmuma ražošanas jaudas par vidēji 20% 2024. gadā.

Pēc veiktā paplašināšanas projekta kopējā "Prodem" ražotnes platība sasniedz 4853,9 m2. "Lindstrom" prognozē, ka līdz ar ražošanas jaudu kāpināšanu 2024. gadā "Prodem" apgrozījuma kāpums būs 15–20% robežās, bet 2025. gadā – līdz pat 10–15%. Projekta ietvaros ir izbūvēta plašāka materiālu noliktava, telpa jauna apģērbu piegriešanas automāta izvietošanai, kāpinot ražošanas apjomus, piegriešanas atkritumu šķirošanas telpa, stiklots birojs ražotnē, lai uzlabotu darba plūsmu ražošanas procesa sākumā. Tāpat ir izbūvētas divas jaunas darbinieku virtuves.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.