Šajā nedēļas nogalē Ķīpsalā norisināsies gadskārtējā autoizstāde.

Reklāma

Pat ja jauna auto izvēle nav tava tuvākā prioritāte – uz izstādi "Auto 2024" noteikti ir vērts aiziet. Un dēlus vai mazdēlus turp aizvest. Jo automobiļi ir ne tikai pārvietošanās līdzeklis. Tie ir skaisti. Turklāt – ko tur liegties – daudziem tie joprojām ir raženas un pārtikušas dzīves simbols.

Nu kaut vai britu greznais "Aston Martin DB12" un amerikāņu muskuļotais "Ford F-150 Raptor", kas būs izstādīti Latvijas autopircēju ceļveža "WhatCar.lv" ekspozīcijā.

Pārāk dārgs? Atradīsiet reālākus sapņus. Piemēram, "Dacia Jogger", varen ietilpīgu, glītu, bet vienkāršu un reāli sasniedzamu.

Būs apskatāmi vairāki jaunie auto, kas piedzīvos Latvijas vai Baltijas mēroga pirmizrādes.

Starp tiem ir jaunās paaudzes kompaktie apvidnieki "Škoda Kodiaq" un "Volkswagen Tiguan", šā gada "Eiropas Gada auto" laureāts "Renault Scenic", spāņu karstasinīgais "Cupra Tavascan", čehu praktiskais "Škoda Superb Combi", kā arī jau pazīstamo modeļu modernizētās versijas, "premium" segmenta spēkrati un daži pamazām Eiropu iekarojošie Ķīnas automobiļi.

Nevajag auto? Skatīsieties močus un velosipēdus. Vai brīvdienmājiņu versijas – gan uz saviem riteņiem, gan uz auto jumta. Vai noskaidrosiet labākās sava pusmūža auto pretrūsas apstrādes metodes.

Rīkotāji sola, ka Ķīpsalā garlaicīgi nebūs. Izstādes darba laiks – piektdien un sestdien no plkst. 10 līdz 19, svētdien no 10 līdz 17. Programma atrodama izstāžu sabiedrības "BT 1" interneta lapā. Autostāvvieta pie halles diezgan dārga. Ļoti iespējams, ka pilna būs arī tā, kas pie tirdzniecības centra "Olimpia". Bet var taču nākt pār tiltu kājām – lietus netiek solīts…

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.