ASV kompānija "New Holland Agriculture" prezentējusi jaunākās lauksaimniecības tehnoloģijas un sava tehnikas klāsta atjauninājumus "Farm Progress Show" izstādē ASV. CR sērijas kombaini ir atjaunināti 2024. modeļu gadam.

Uzlabots kabīnes dizains un funkcionalitāte, jauni sēdekļi, kameras, sensori un tehnoloģiju iespējas demonstrē pastāvīgās inovācijas un uzlabojumus, ko New Holland sniedz ražas novākšanas tehnikai.

Starp interesantākajiem CR sērijas uzlabojumiem var minēt jaunos IntelliSense ražas novākšanas automatizācijas sistēmas papildinājumus: pievienoti divi jauni kultūraugu veidi – sorgo un auzas. Automātiskā padeves ātruma kontroles sistēma IntelliCruise II kļūs par visu CR kombainu modeļu standarta aprīkojumu. Pateicoties IntelliCruise algoritma uzlabošanai, ražas slodzes indikācija tiek balstīta tikai uz motora slodzi, kas nozīmē, ka padeves ātruma sensors padeves piedziņas līnijā vairs nav nepieciešams.

NutriSense NIR ražas analīzes sistēma tagad būs pieejama no rūpnīcas visos 2024. gada kombainos. 

Šī izvēles sistēma nodrošina reāllaika ražas sastāva analīzi un kartēšanu, kas ir pilnībā integrēta displejā. 

Trīs kameru opcija nodrošina operatoriem uzlabotu redzamību ap mašīnu, lai palielinātu drošību un manevrētspēju ražas novākšanas laikā. Tiešraides attēlus var skatīt, izmantojot IntelliView displeju. Otra displeja opcija tiks pievienota visiem modeļiem, ja tie būs konfigurēti gan ar IntelliSteer, gan IntelliSense sistēmām.

Žurnālā "Agro Tops" septembrī lasi:

- Agronomijas zinātņu doktore Ieviņa Stūrīte par dzīvās dabas sadzīvošanu ar biznesu
- Kā šīs sezonas laikapstākļi ietekmējuši ražu un tās novākšanas procesu
- Kur Latvijā plešas lielākie kukurūzas lauki
- Lopkopība un augkopība ciešā sazobē
- Cik dārga ir kultūrmelleņu audzēšana

Žurnālu abonē šeit

"Agro Tops". 2023. gada septembra numurs.