Jaunie 'New Holland T4F S' traktori ir aprīkoti ar dzinējiem ar jaudu 70 ZS vai vairāk un ir pieejami ar un bez kabīnes.

Reklāma

Četrus jaunos New Holland T4F S modeļus ar nominālo jaudu no 75 līdz 110 ZS darbina kompakts FPT motors. Traktori paredzēti dārzu un siltumnīcu vajadzībām.

New Holland T4F S traktori ir aprīkoti ar jaunu 12 x 12 manuālo ātrumkārbu ar vieglu vadību un ātrumu 40 km/h. Kā papildaprīkojums ir pieejams ātruma reduktors. Tagad ir pieejamas četras dažādas priekšējās ass iespējas, tostarp SuperSteer versija, kas 

nodrošina maksimālu manevrēšanas spēju pat vissmagākajos apstākļos, un šaurā versija, kas nodrošina maksimālo traktora platumu 1,35 metri.

Rūpnīcā uzstādīta priekšējā jūgvārpsta un priekšējā uzkare, MegaFlow hidrauliskais sūknis, kas nodrošina līdz 73 l/min jaudu, un jauna 2800 kg aizmugures uzkares konstrukcija – papildu funkcijas, kas palīdz palielināt daudzpusību.

Jaunais New Holland T4F S modelis ir mantojis daudzas citas funkcijas no citiem T4 īpašajiem traktoriem. Tie ietver kabīni ar plakanu grīdu, plašu, ietilpīgu un ērtu operatora vidi, kas piedāvā vairāk vietas kājām un nodrošina operatoram ērtu sēdvietu un ergonomiski novietotas vadības ierīces. 

Patentētā New Holland Blue Cab 4 kabīne ar dubulto filtrāciju nodrošina maksimālu aizsardzību pret putekļiem, ziedputekšņiem un miglu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.