'Kverneland 9670 S Evo' un '9670 S Vario' vālotāji ar darba platumu 6,65 un 6,65/7,85 metri ir piekabināmie modeļi ar diviem rotoriem un sānu vāla izveidi. Pateicoties uzstādītajai kopēšanas sistēmai 'TerraLink Plus', mašīnas nodrošina lielu darba elastību, ērtāku ekspluatāciju un augstāku lopbarības kvalitāti.

Modeļi atšķiras ar agregatēšanas ērtumu, tiem ir arī vālu veidotājaiztura automātiskās salikšanas funkcija un papildu hidrauliskais transporta fiksators. Pilnveidotā vadības sistēma palielina manevrētspējas uz lauka. 

Piemēram, centrālais nesošais rāmis ar stūres vadāmo mehānismu ļauj veikt apgriezienus apgriešanās joslās pat uz nelīdzeniem laukiem. Piestūrējošā ass dod iespēju veikt asus 80 grādu pagriezienus.

Pateicoties atjaunotajai kopēšanas sistēmai TerraLink Plus un Jet-Effect tehnoloģijai, vālotāji spēj vēl vairāk pielāgoties lauka reljefam. 

Par 8 grādiem paplašinātais kustības diapazons palielina darba precizitāti un tādējādi arī lopbarības novākšanas kvalitāti.

Jet-Effect tehnoloģija, kas darbībā atgādina lidmašīnas šasiju izvirzīšanos noteiktā leņķī pirms nosēšanās, ne tikai nodrošina plūdenu piezemēšanos, bet arī novērš iespējamo vāla sabojāšanu apgriešanās joslās, strādājot ar klīrensu zem rotora ap 500 mm.

Pateicoties mašīnas speciālajai konfigurācijai un mazākam aizmugures rotoram, vālotāji var salikt nopļauto kultūru gan vienā lielā vālā, gan divos mazākos. Modelis 9670 S Vario var arī salikt divus lielus vālus vienā, kas ļauj savākt līdz 13 m ražas vienā vālā. 

Tāpat var izveidot divus nelielus blīvus vālus nelielām savācējpresēm, kas ievērojami palielina vākšanas elastību. 

Rotoru dažādais diametrs ļauj maksimāli novērst nopļautās masas uztīšanos.

Tāpat kā visa sērija, arī modeļi Kverneland 9670 S Evo un 9670 S Vario aprīkoti ar CompactLine reduktoru, kas speciāli adaptēts rotora diametram, lai optimāli sagrābtu masu, strādājot ar jebkuru modeli un jebkuru darba platumu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.