Riepu ražošanas kompānija "Alliance" ieviesusi jaunus riepu izmērus šādām sērijām: 'Alliance 372 VF' – traktoriem, 'Alliance 363 VF' – traktoriem un smidzinātājiem, kas tiek izmantoti darbā ar rušināmkultūrām, un 'Alliance 585' – teleskopiskajiem iekrāvējiem, ekskavatoriem un miniiekrāvējiem.

Alliance 372 VF ir flagmanis īpaši elastīgo VF tipa traktorriepu segmentā. Modelis Alliance 372 VF, kas tiek ražots 30 dažādos izmēros, nodrošina plašāku riepu izvēli traktoriem, kombainiem un lopbarības vākšanas mašīnām salīdzinājumā ar citiem tirgū pieejamajiem modeļiem.

Pateicoties nesen veiktajiem konstruktīvajiem uzlabojumiem un jaunākajam gumijas maisījumam, kas nodrošina riepu aizsardzību no saskares ar rugājiem, modelis tiek papildināts ar izmēru VF 710/60R34. 

Neatkarīga Francijā veikta pētījuma rezultāti apliecina, ka 372 VF sērijas riepas demonstrē nebijušus rādītājus degvielas ekonomijas, vilces spēka un izslīdes novēršanas jomā, kā arī tām ir liels pieskares plankuma laukums, kas ļauj efektīvi samazināt augsnes bojājuma pakāpi. 

Pateicoties labiem ekspluatācijas rādītājiem, Alliance 372 VF riepas kombinācijā ar mēreniem kopējiem tēriņiem to iegādei ir ārpus konkurences un nodrošina nešaubīgu investēto līdzekļu izdevīgumu.

Darbā ar rušināmkultūrām modelis Alliance 363 VF izceļas ar unikālu hibrīddizainu, kas paredzēts speciāli izmantošanai traktoriem un smidzinātājiem, kam bieži jāpārvietojas pa ceļiem, kas izvietoti starp laukiem. Modelis, kas paredzēts ātrai braukšanai, kam ir tērauda brekers un kas radīts pēc īpaši elastīgu riepu ražošanas tehnoloģijas (VF), tagad tiek ražots arī ar izmēriem 380/105R50 un 480/80R50.

Modeļa galvenā īpašība ir augstā nodilumizturība un ilgais kalpošanas laiks. 

Kā liecina ekspluatācijas izmēģinājumu atskaites, 363 VF sērijas riepas darbam ar rušināmkultūrām, izmantojot tās uz ceļiem, var kalpot divreiz ilgāk nekā riepas ar protektora standartkonfigurāciju, turklāt nesamazinot vilces spēku vai nepasliktinot to pašattīrīšanās spēju, pārvietojotos pa lauku, kā arī saglabājot augstu komforta līmeni un zemu vibrāciju un trokšņa līmeni, braucot pa ceļu.

Alliance 585 riepu universalitāti apliecina to spēja ar lieliskiem rezultātiem pārvietoties gan pa cietām virsmām, gan arī irdenām un mīkstām augsnēm, tādējādi pierādot, ka tās ir piemērotas gan braukšanai pa sarežģītiem apvidiem, gan izmantošanai būvniecības, rūpniecības, komunālās apkalpošanas, iekraušanas–izkraušanas darbu un lauksaimniecības jomā.

Neatkarīgi no tā, vai riepas uzstādītas teleskopiskajam iekrāvējam, ekskavatoram vai miniiekrāvējam, pateicoties savai efektīvajai konstrukcijai, Alliance 585 ļauj paaugstināt produktivitāti, vienlaikus ievērojami atvieglojot darbu izpildi. Unikālais protektora zīmējums, izturīgā struktūra un ilgmūžīgums šā modeļa riepu padara par ideāli piemērotu jebkura veida darbiem pat īpaši smagos apstākļos.

Tagad Alliance 585 modeļa riepas tiek ražotas arī ar izmēru 305/70R16.5 un 265/70R16.5.

Žurnālā "Agro Tops" septembrī lasi:

- Agronomijas zinātņu doktore Ieviņa Stūrīte par dzīvās dabas sadzīvošanu ar biznesu
- Kā šīs sezonas laikapstākļi ietekmējuši ražu un tās novākšanas procesu
- Kur Latvijā plešas lielākie kukurūzas lauki
- Lopkopība un augkopība ciešā sazobē
- Cik dārga ir kultūrmelleņu audzēšana

Žurnālu abonē šeit

"Agro Tops". 2023. gada septembra numurs.