AS "Latvijas valsts meži" (LVM) izsludinātajā vides izglītības programmā pamatskolām "Meža meistarklase" šajā mācību gadā piedalīsies 11 922 skolēni no 218 Latvijas skolām,

Visvairāk dalībnieku pieteikušies no Rīgas skolām, kopumā vairāk nekā 70 klasēm, tāpat aktīvi bijuši arī skolēni no Vidzemes, kur pārstāvētas tiks gandrīz 90 klases.

Programmā mācību gada laikā dalībniekiem būs jāpaveic kāds no meistardarbiem - āra meistarstunda, koka meistarstiķis vai jāīsteno meža meistardiena. 

Tās skolas, kas pieteikuma anketā norādīja, ka vēlas izaudzēt savus kokus, martā saņems priežu vai egļu sēklas un sēšanas instrukcijas.

Tāpat katra mēneša sākumā "Meža meistarklases" dalībnieki saņems ierosinājumus, kā attiecīgā mēneša ietvaros padziļināti izzināt mežu.

Bērni vienā no vides programmu nodarbībām Kalsnavas arborētumā.

LVM sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un Eiropas Meža pedagoģijas apvienību kopš 2005.gada īsteno plašu vides izglītības programmu klāstu, aicinot skolas mācīties dabā. LVM skolu programmas atbalsta "Skola 2030" kompetencēs virzītu izglītību, kas vērsta uz ANO ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.