Meža īpašnieku kooperatīvs "Mežsaimnieks", kas ir lielākais un vecākais šāda veida uzņēmums Latvijā, lepojas paziņot, ka ir pārsniegts 1000 biedru skaits. Šis svarīgais sasniegums ir vēl viens solis uz priekšu kooperatīva mērķa sasniegšanā – veicināt ilgtspējīgu un efektīvu mežsaimniecību Latvijā.

Kooperatīvs "Mežsaimnieks" ir izveidojis spēcīgu kopienas izjūtu un ciešu sadarbību starp meža īpašniekiem, nodrošinot pilnu meža apsaimniekošanas ciklu, sākot no meža apsekošanas līdz koksnes pārdošanai. 

Šobrīd kooperatīvs apsaimnieko 18 446 hektārus meža, un tā biedru sasniedzis 1008.

Ar biedru skaita pieaugumu "Mežsaimnieks" kļūst aizvien nozīmīgāks spēlētājs mežsaimniecības nozarē, spējot saviem biedriem nodrošināt izdevīgākus nosacījumus. Tas attiecas gan uz mežkopības pakalpojumiem, gan koksnes pārdošanu. Šī attīstība ir svarīga ne tikai kooperatīva biedriem, bet arī kopējai Latvijas mežsaimniecības nozares attīstībai, nodrošinot efektīvāku un ilgtspējīgāku pieeju.

Meža īpašnieku kooperatīvs "Mežsaimnieks" par Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) biedru kļuva 2012. gadā. Tobrīd kooperatīvs savu darbību uzsāka ar 15 biedru lielu kolektīvu. Apsaimniekojot mežus, kooperatīvs kopā iepērk mežsaimniecības pakalpojumus un kopā realizē kokmateriālus, kas ļauj iegūt izdevīgākus nosacījumus tirgū. 

Kooperatīvam ir trīs reģionālie biroji – Kuldīgā, Valmierā un Rēzeknē. Kooperatīva valdes priekšsēdētājs ir Māris Dreija.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.