Eiropas futbola čempionātā Vācijā palikušas astoņas labākās komandas, ceturtdaļfināli notiks piektdien un sestdien.

Reklāma

Kā pirmie Štutgartē laukumā dosies Vācijas un Spānijas futbolisti. Abas komandas līdz šim čempionātā demonstrējušas labāko futbolu. Mājiniekiem gan astotdaļfinālā pret Dāniju uzsmaidīja arī pamatīga veiksmes deva abos laukuma galos. Vācieši iepriekšējās sešās oficiālajās spēlēs spāņus nav uzvarējuši – trīs neizšķirti un trīs zaudējumi.

Trīs stundas vēlāk 2016. gada finālistu duelis – Francija pret Portugāli. Francūžiem momentu netrūkst, taču no spēles šajā turnīrā viņi vēl nav iesituši. Daudz darba būs portugāļus ceturtdaļfinālā ievilkušajam Djogu Koštam. Viņš ir turnīra vēsturē pirmais vārtsargs, kurš 11 metru sitienu sērijā atvaira trīs raidījumus un neielaiž nevienus vārtus.

Par spīti blāvajam sniegumam grupā un neticamās izglābšanās kompensācijas laika beigās astotdaļfinālā pret Slovākiju par galveno favorīti bukmeikeri joprojām uzskata Angliju, kas spēkosies ar Šveici. Šajā turnīrā labāk uzbrukuši šveicieši (gūtie vārti 7-4), aizsargājušies – angļi (zaudētie 2-3). 

Anglija nav zaudējusi Šveicei 13 mačos pēc kārtas vairāk nekā 40 gadu garumā.

Mazākā intriga tiek sagaidīta Nīderlandes un Turcijas duelī, lai gan turki astotdaļfinālā ar 2:1 pārspēja Austriju, kas grupā apsteidza gan holandiešus, gan francūžus. Oranžie izslēgšanas spēles sāka ar 3:0 pret Rumāniju.

Eiropas čempionāts

Ceturtdaļfināli

  • 5. jūlijs 
    • 19:00 Vācija – Spānija
    • 22.00 Portugāle – Francija
  • 6. jūlijs 
    • 19:00 Anglija – Šveice
    • 22:00 Nīderlande – Turcija

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.