Tukumā trešdienas rītā izcēlies plašs ugunsgrēks darba apģērbu ražošanas uzņēmuma "Sakta" teritorijā, noskaidroja aģentūra LETA.

Šorīt plkst.5.45 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Lielo ielu, kur angāra tipa ražošanas ēkā bija izcēlies ugunsgrēks, informē dienests.

Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka ēka, kuras vienā galā atradās divstāvu administratīvās telpas, savukārt otrajā daļā ražošanas telpas, jau deg ar atklātu liesmu pilnā platībā.

Plkst.8.38 ugunsdzēsēji ierobežoja liesmu izplatīšanos - ēkas pirmais stāvs dega 785 kvadrātmetru, otrais stāvs 200 kvadrātmetru un pie ēkas novietotās paletes 15 kvadrātmetru platībā. Kopējā degšanas platība ir 1000 kvadrātmetri.

Ēkas iekšienē dega autoiekrāvējs un ražošanas sagataves materiāls. Ugunsdzēsēji no liesmām nosargāja angāru, kas atradās piecu metru attālumā.

Dzēšanas darbu laikā cieta ugunsdzēsējs, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbiniekiem.

Aģentūra LETA sazinājās ar uzņēmumu, taču tur komentārus par ugunsgrēka nodarīto postu uzņēmumam un iespēju ražotnei atsākt darbu pagaidām nesniedza.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 43 izsaukumus - 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz kūlas ugunsgrēka dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Firmas.lv informācija liecina, ka Sakta Patiesie labuma guvēji ir Dzintra Kļaviņa un Larisa Koļesņikova. 2022. gadā uzņēmums apgrozīja 2 046 986 eiro un strādāja ar 16 964 eiro peļņu.

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.