Mišela Viljamsa būs viena no zvaigznēm, kura spēlēs miniseriālā "Mirt seksa dēļ".

Nikijas Boijeres raidieraksts "Dying for Sex" ir viens no populārākajiem "Apple Pod­casts" piedāvājumā, un tajā autore palīdz savai labākajai draudzenei Mollijai atklāt viņas sarežģīto stāstu. Kad sievietei atklāj vēzi ceturtajā stadijā, viņa nolemj izdarīt ko tādu, kam iepriekš nepietika drosmes, – aiziet no nelaimīgas, 15 gadus ilgušas laulības un izprast savu seksualitāti. Nu šo raidierakstu pārvērtīs astoņu sēriju seriālā, un Boijere būs tā izpildproducente. Galveno lomu atveidos jau pieciem "Oskariem" nominētā Mišela Viljamsa, un kopā ar viņu šo stāstu izdzīvos Dženija Sleita, Pols Dano, oskarotā leģenda Sisija Speiseka, kura spēlēs Mollijas māti, un citi.

Mišelas Viljamsas iepriekšējā loma televīzijā bija biogrāfiskajā astoņu sēriju miniseriālā "Fosse/Verdona" (2019), kas vēsta par horeogrāfa un režisora Boba Foses un Brodvejas dejotājas Gvenas Verdonas sarežģītajām privātajām un profesionālajām attiecībām. Viņas partneris bija Sems Rokvels, un par lomu M. Viljamsa saņēma vienu no četrām "Emmy" balvām, ko pasniedza šim seriālam. 2020. gadā viņa apprecējās ar amerikāņu teātra un televīzijas režisoru Tomasu Keilu, un šajā laulībā jau dzimuši divi bērni, tāpēc rūpes par ģimeni, kurā aug arī Viljamsas un Hīta Ledžera 18 gadus vecā meita Matilde, pēdējos gados bijusi aktrises prioritāte.

P.S. Kinoteātros filmu "Skumjais Valentīns" demonstrēja ar nosaukumu "Blue Valentine".

"TV3 Life" 4. maijā plkst. 22.00, "Skumjais Valentīns".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.