Roberts De Niro savai jaunākajai atvasei – astoņus mēnešus vecajai Džiai – cer iemācīt gan angļu, gan ķīniešu valodu.

Reklāma

Divu "Oskaru" laureātam ir septiņi gan bioloģiskie, gan adoptētie bērni, no kuriem vecākajam ir 51 gads, bet jaunākais piedzima šī gada aprīlī. Reiz, vaicāts, kāds viņš ir tēva lomā, aktieris atbildēja, ka ir gan mīlošs, gan stingrs, un to zina arī viņa mazbērni, no kuriem viens – Leandro De Niro Rodrigezs – šovasar publiski neatklātos apstākļos nomira. Viņam bija tikai 19.

Džias māte ir Roberta De Niro pašreizējā partnere Tifānija Čena, kurai ir 45 gadi un kura ir cīņas mākslu meistare. Abus kopā saveda darbs – viņi iepazinās filmas "Praktikants" (2015) filmēšanas laikā.

Jau drīz pēc jaunākās meitas piedzimšanas De Niro atzina, ka dzīve ar maziem bērniem nav viegla un šoreiz visas rūpes guļ uz Tifānijas pleciem, kamēr viņš ir atbalsta persona, kurš nolēmis, ka Džia pilnībā apgūs gan angļu, gan ķīniešu valodu. 79 gadus vecais De Niro cer, ka viņš pagūs to izdarīt.

"TV3 Life" 30. decembrī plkst. 21.00, "Jaungada nakts".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.