Tieši šobrīd TV3 meklē skatītājus iemīļotā minēšanas šova "Kas to būtu domājis?!" jaunākajai sezonai, kurā pie naudas balvas tiek nevis šova dalībnieki, bet gan skatītāji auditorijā. Dalībai šovā iespējams pieteikties tikai līdz 30. jūnijam vietnē "tv3.lv/skatitaji", un tā ir lieliska iespēja ne vien nonākt šova filmēšanas laukumā, bet arī papildināt savu naudas maciņu!

Reklāma

Dalībai šovā var pieteikties ikviens, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Šovā piedalās divas slavenību komandas, kas savā starpā sacenšas bieži vien ļoti neparastu faktu zināšanā vai minēšanā. Skatītājiem klātienē ir iespēja izvēlēties, kuru komandu atbalstīt, un šīs komandas uzvaras gadījumā iegūtā naudas summa tiek sadalīta tās atbalstītāju vidū.

Nenokavē un piedalies vienīgajā šovā Latvijā, kur pie naudas laimesta tiek nevis tā dalībnieki, bet gan skatītāji auditorijā! Pirmā filmēšana jau 9. jūlijā, pieteikties dalībai šovā var uz vairākām filmēšanas dienām. Aizpildi pieteikuma anketu: "tv3.lv/skatitaji".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.