2024. gada sākumā pie nākamās paaudzes televīzijas "Go3" skatītājiem nonāks jauns realitātes šovs "Amors", kas būs iepazīšanās, romantikas un pārsteigumu pilns piedzīvojums ar jauniem, skaistiem un mīlestības alkstošiem cilvēkiem.

Šova dalībnieki dosies uz burvīgu viesu namu Lietuvas vidienē, kurā pavadīs visu šova laiku un ļausies "Amora" spēles noteikumiem – negaidīti pavērsieni, dažādi uzdevumi un kaislības, kas gan satuvinās, gan izjauks dalībnieku attiecības un ikdienas dzīvi. Šova beigās viens laimīgais pāris laimēs iespēju doties medusmēneša cienīgā ceļojumā uz kādu no Eiropas skaistākajām pilsētām.

Dalībai šovā jau piekritusi Latvijā plaši zināmā interneta personība un influencere Liene Ušakova, kas šovu pielīdzina interneta iepazīšanās platformām: "Kad tindera kauss izsmelts sauss un pie piektā stāva loga diez vai princis pieklauvēs – man visa šī realitātes šova ideja absolūti nelikās peļama. Nevis neprātīga, bet pilnīgi normāla! Nekādas ilūzijas neloloju… 

Vīru es diez vai atradīšu, bet to, ka šis varētu būt kolosāls piedzīvojums, kas pilns prieka un varbūt arī kādas asaras, – es zinu pilnīgi noteikti!"

Jau septembra beigās sāksies "Amora" filmēšana, bet pirms tam, ja esat 18–35 gadus veci un meklējat otro pusīti, aizpildiet pieteikuma anketu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.