No 14. septembra kanālā "TV3" ceturtdienu vakaros plkst. 22.05 būs iespēja vērot pašmāju seriāla "Tunelis" (rež. Ričards Vikaitis) trešo sezonu, kurā galvenie varoņi atgriezīsies ieslodzījumā, turklāt seriālā pirmo reizi tiks apskatīta sieviešu cietuma sižeta līnija, ko iedzīvinās arī aktrises Maija Doveika un Iveta Pole.

Seriāla sākumā cīņa par brīvību notika cietuma sienās, bet otrajā sezonā darbība norisinājās ārpus ieslodzījuma vietas. Ilūzijas par brīvības saldo garšu ātri vien izplēnēja – lamatas uz katra soļa, neatlaidīgie likumsargi un sarežģītas savstarpējās attiecības lika jautāt, vai cietuma sienas ir vienīgais, kas seriāla varoņus šķīra no brīvības?

Trešā sezona iesāksies uz bezcerīgas nolemtības nots, jo galvenais varonis Kārlis, ko atveido Andris Bulis, ir atgriezies cietumā un vairs nespēj saskatīt dzīvei jēgu – brīvība ir zaudēta, bet viņa mīļotā sieviete tika nogalināta. Lai arī viņš pats alkām pēc brīvības, šķiet, atmetis ar roku, kāds nepazīstams cilvēks, izmantojot šantāžu un citus paņēmienus, viņu piespiež ķerties pie jauna bēgšanas plāna, lai palīdzētu izbēgt kādam citam cietumniekam. Kārlim tiek apsolīta aizsardzība un ilgi kārotā brīvība.

Lai bēgšanas plānu varētu īstenot, Kārlis nevar darboties viens, jo cietumam ir arī sieviešu korpuss, kam viņš nevar piekļūt. Viņu saved kopā ar spējīgo un gudro arhitekti Džeinu (Maija Doveika). Sākotnēji viņi viens otram neuzticas, taču nekas cits kā vien sadarboties neatliek. Izrādās, ka Džeina šo cietumu ir projektējusi – vai tas palīdzēs īstenot plānu?

"Spēlēt cietumnieci, kura negaidīti zaudē visu un kļūst par nežēlīgas un netaisnas vides ķīlnieku, man likās krietni pievilcīgāk nekā daudzas citas lomas ierastajā seriālu klāstā. 

Lai cik tas dīvaini izklausītos, es izbaudīju šā sarežģītā stāsta tapšanas procesu. Un laikam tikpat dīvaini izklausīsies, ka mana mīļākā filmēšanas lokācija bija tieši Brasas cietums ar savām zilajām sienām un mūriem. Paļaujos, ka rezultāts būs skatāms, jo filmēšanas procesā režisors nepieļāva aktieriskus un vizuālus melus. Arī es pati ar lielu nepacietību gaidu pirmizrādi," par filmēšanas procesu pārdomās dalījās aktrise Maija Doveika.

Jaunajā seriāla sezonā jau iepazītos tēlus turpinās atveidot Andris Bulis, Andis Strods, Normunds Laizāns, Ilze Pukinska, Kaspars Gods, Inga Alsiņa-Lasmane, Anna Šteina, Artis Drozdovs un citi aktieri, taču trešās sezonas spraigie notikumi iepazīstinās ar pavisam jauniem tēliem, ko iedzīvinās Maija Doveika, Iveta Pole, Intars Rešetins un Kārlis Freimanis.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.