Šonedēļ ar debijas singlu "Mākoņi" sevi piesaka jaunā dziedātāja Sabīne Mustermane. Dziesmai tapis arī videoklips, kurā māksliniece aicina atcerēties bērnību.

Dziesma tika sarakstīta Agneses Rakovskas ("Triānas parks") izveidotā projekta "Zvaigznāja klase" ietvaros, Sabīnei pašmācības ceļā apgūstot mūzikas producēšanu un dziesmu rakstīšanu. Sadarbojoties ar Rakovsku un producentu Gothardu Āriņu, radās dziesmas gala versija.

"Pirmās dziesmas skices tapa manās mājās, eksperimentējot ar producēšanas aplikāciju — mēģinot pievienot dziesmai dāžādus efektus. Vienmēr esmu zinājusi, ka vēlos darīt vairāk, tādēļ nonācu "Zvaigznājā", kas man deva iespēju attīstīt nepieciešamās dziesmu rakstīšanas un producēšanas zināšanas. 

Dziesmas vēstījums ir par sevis saprašanu un spēju būt vienatnē, lai izbēgtu no savas ikdienas un apkārtējās vides," 

saka Sabīne.

Sabīne Mustermane.

Kopā ar dziesmu "Mākoņi" tiek izdots arī videoklips. 

Sabīne stāsta: "Šī bija mana pirmā reize, kad filmējos videoklipā, tādēļ neizvirzīju ekspektācijas par to, kāds būs rezultāts. Videoklipā var saskatīt manas mīļākās bērnības vietas Bauskā, kur pavadīju laiku ar saviem draugiem un ģimeni, būvējot teltis un staigājot pa iemīļotajām pļavām. Rezultāts mani pārsteidza, un tā vēstījums ir ļoti personisks." 

Sabīnes vizuālais tēls tapis sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas studentēm Madaru Indriksoni un Milēnu Emīliju Seržanti.

Sabīne ir viena no konkursa "Ondo.lv zvaigzne" uzvarētājām. Videoklips tapis, izmantojot konkursā iegūto stipendiju. 

Dziedātāja piedalījusies vairākos pianistu konkursos - gan Latvijā, gan Eiropā. Ikdienā Sabīne veido audiovizuālu saturu sociālajā tīklā TikTok.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.