Pēc piecu gadu pauzes filmēšanas laukumā atgriezies Džims Džārmušs, un viņa topošajā filmā "Tēvs māte māsa brālis" piedalīsies virkne labi zināmu aktieru, "Korsetes" aktrisi Vikiju Krīpsu ieskaitot.

Reklāma

Šobrīd zināms, ka filmas notikumus izdzīvos Ādams Draivers, kurš filmējies Džārmuša "Patersonā", Keita Blānšeta, kura spēlēja viņa filmā "Kafija un cigaretes", kā arī mūziķis Toms Veitss un leģenda Šarlote Remplinga, kulta seriāla "Lielā sprādziena teorija" aktrise Maijama Bjalika un citi. Zināms, ka filmā būs trīs dažādi stāsti – nebūt ne vienkāršas attiecības starp bērniem un vecākiem – un katra stāsta darbība risināsies citā vietā: "Tēva" darbības vieta ir Amerikas ziemeļaustrumi, "Mātes" – Dublina, un par daļas "Brālis māsa" vidi izvēlēta Parīze.

Anotācijā rakstīts, ka filma būs "raksturu studiju sērija" un, kā ierasts Dž. Džārmuša filmām, tas notiks bez lieka trokšņa un vērtēšanas. Žanriski topošo filmu var nodēvēt par komēdiju, taču neiztrūks melanholijas, un, kā režisors atklāja pērn, apmeklējot "Overlook Film Festival", iespējams, ka šai filmai nebūs mūzikas, jo tā piešķir liekas nianses.

LTV7 1. jūnijā plkst. 22.00, "Korsete".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.