Britu aktrise Džūlija Voltersa, kurai 2018. gadā konstatēja zarnu vēzi 3. stadijā, paziņoja, ka ir uzvarējusi cīņā pret šo ļaundabīgo slimību.

Reklāma

Kad ārsti paziņoja, ka Džūlijai Voltersai ir vēzis, viņa gūlās uz operāciju galda un izgāja ķīmijterapijas kursu, kā arī paņēma pauzi karjerā – nenofilmējās visās iecerētajās filmas "Noslēpumainais dārzs" (2020) epizodēs un neapmeklēja muzikālās komēdijas "Mamma mia! Mēs atkal esam klāt!" (2018) pirmizrādi. 

Publiski par savu slimību viņa pirmoreiz runāja 2020. gada sākumā, uzsverot, ka tuvākajā laikā nespēlēs lomas, kas no viņas prasīs daudz spēka. Pēc vairākiem mēnešiem aktrise jau atzina, ka nu uz lomu piedāvājumu skatās ne tik strikti, un, ja tās viņu "patiešām saistīs", tad piekritīs, kā notika ar lomu filmā "Mamma Mia 3!", kas šobrīd ir attīstīšanas stadijā. Viņa arī atteicās no iespējas piedalīties drāmā "Īstā mīlestība" – lomu nospēlēja Linsija Dankane –, bet nu diviem "Oskariem" nominētā un bruņinieku kārtā uzņemtā lēdija Džūlija Voltersa, kura jau nosvinējusi 74. dzimšanas dienu, atgriezusies darbu ierindā, taču tas nenozīmē, ka viņa strādās sešas dienas nedēļā no pieciem rītā līdz septiņiem vakarā.

TV3 18. maijā plkst. 16.20, "Harijs Poters un filozofu akmens".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.