Grupa “Atspulgi” publisko dziesmu “Dzintara zeme”, kurā pauž pateicību par iespēju būt pašiem savā zemē - Latvijā, piedāvājot arī spēka frāzi: “Labi, ka piedzimu dzintara zemē”.

"Pie visa skaistā var pierast. Jūra kā ikdienišķa sastāvdaļa latvieša acīs, bet kalns ir brīnums. Ūdens, ko bieži mazspilsētās var droši dzert no krāna, citās valstīs ir retums. Un mūsu zeme ir brīva un zaļa. Mums grūti iztēloties, ka varētu būt citādāk, jo piedzimām brīvā valstī! Un tad, kad gribas teikts - "nekas te nav labi"-, paskaiti spēka vārdus “Labi, ka piedzimu dzintara zemē”, un pats tam noticēsi un gribēsi rīkoties savas tautas labā! Arī mēs ticam latviskumam, dziesmai, kopīgai vienotībai un ceram uz skaistu Latvijas nākotni," preses paziņojumā raksta "Atspulgi" - Ilze Rijniece un Pauls Arnicāns.

 Valsts svētkus gaidot, 17. novembrī, koncertā Ādažu Kultūras centrā, "Dzintara zeme" dziesma tiks pirmatskaņojuma kopā ar kori.

Grupas "Atspulgi" kodolu veido Ilze Rijniece un Pauls Arnicāns, kuri savā mūzikā izdzied ikdienā piefiksētos cilvēku attiecību stāstus atmiņā paliekošās dziesmās. Līdzās "Dzintara zemei"  izdoti trīs radio singli "Par viņu", "Elpojam mieru" un "Strāvojam", lieliem soļiem tuvojoties albuma izdošanai.

Duets "Atspulgi".

 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.