Kompaktiekrāvējiem raksturīga laba celtspēja un manevrētspēja šaurās vietās, kā arī degvielas ekonomija.

Cat D sērijas riteņu un kāpurķēžu kompakt­iekrāvējiem ir Cat C3.3B un C3.8B dzinēji ar commonrail degvielas sistēmu; tie atbilst ES IIB posma izmešu standartiem un ir īpaši izolēti, lai mazinātu putekļu un netīrumu ietekmi.

Jauns rāmja un strēles dizains nodrošina labāku redzamību visos virzienos – gan ātrās sakabes un darba rīka, gan riteņu darbības uzmanīšanai. Jaunais dizains labāk pasargā hidropievadus – tie paslēpti iekšienē. 

D sērijas modeļiem ir laba kabīnes un durvju izolācija, kas pasargā operatoru no putekļiem un nodrošina kabīnes iekšienē klusāku darba vidi. 

Apsildāms, amortizēts sēdeklis Air Ride ar regulējamām vadības svirām nodrošina labus darba apstākļus. Advance displejs ir aprīkots ar pretaizdzīšanas sistēmu, displejam ir pieejama video funkcija un tam iespējams pieslēgt atpakaļskata kameru. Operatora darbu atvieglo elektroniskais pedālis, kas ir standarts visiem jaunajiem modeļiem.


Cat Work tools darba rīku nomaiņai visiem kompaktiekrāvējiem standarta aprīkojumā iekļauta mehāniskā ātrā sakabe. Lielākām ērtībām kā papildaprīkojums ir pieejama hidrauliskā ātrā sakabe – var nomainīt darba rīkus, neizkāpjot no kabīnes.


Cat kāpurķēžu kompaktiekrāvēju īpašā amortizējošā balst­iekārta konstruēta pēc labākajām Cat buldozeru balstiekārtas tradīcijām – tā ir izturīga, nodrošina lielisku saķeri un vilkmes spēku, iespaidīgu virsmas kopēšanu, stabilitāti un ātrumu, tāpēc šie kompaktiekrāvēji spēj strādāt praktiski jebkurā darba vidē.


Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.