Latvijas futbola čempionātā vakar galvaspilsētā notika divas spēles – "Rīga" ar 2:1 pārspēja "Mettu" un ar astoņās spēlēs iegūtiem 18 punktiem izvirzījās kopvērtējuma līderpozīcijās.

Uzvaras vārtus otrā puslaika vidū guva nigērietis Abdulrahmans Taivo, kurš iepriekš rezultatīvi spēlēja Slovākijas čempionātā (14 vārti 21 spēlē Trnavas "Spartak" sastāvā), bet Rīgā viņu izkonkurējis Marko Regža. "Auda", katrā puslaikā gūstot pa vārtiem, ar 2:0 apspēlēja "Tukumu 2000/Telms". Uzvarētājiem ir 11 punkti un piektā vieta tabulā, bet zaudētāji ar 13 punktiem saglabā ceturto vietu.

Lieliska atmosfēra valdīja Liepājā, kur pirmajā savstarpējā cīņā "Grobiņa/LFS" ar 3:2 uzvarēja "Liepāju".

Izšķirošie izrādījās grobiņnieku galvenā trenera Viktora Dobrecova dēla Devida 76. minūtē gūtie vārti. Lielas diskusijas raisīja galvenā tiesneša, Liepājas slimnīcas ārsta Edgara Maļceva lēmums pēc video noskatīšanās nepiešķirt 11 metru soda sitienu par labu liepājniekiem, ko tiesnešu nodaļa vēlāk atzina par kļūdu. Taču tieši pirms pārkāpuma "Liepājas" futbolists nospēlēja ar roku, līdz ar to atrisinājums tomēr bija godīgs. Grobiņas fani pēc spēles skrēja laukumā un svinēja kopā ar futbolistiem, klubam kopumā būs jāmaksā 900 eiro sods. "Grobiņai/LFS" ir astoņi punkti septiņos mačos un septītā vieta, "Liepāja" ar sešiem punktiem ir pirmspēdējā, devītā.