Aļona Ostapenko sev tik īpašo Francijas atklāto tenisa čempionātu vakar sāka ar drošu uzvaru pār rumānieti Žaklīnu Kristianu.

Reklāma

Latvijas labākajai tenisistei Ostapenko "Roland Garros" korti Parīzē allaž būs īpaši, jo tur viņa 2017. gadā sensacionāli triumfēja savā pirmajā un pagaidām vienīgajā "Grand Slam" turnīrā. Pirms sava desmitā "French Open" viņa pasaules rangā zaudēja vienu pozīciju un turnīru sāka kā planētas 11. rakete, pirmajā kārtā ar 6:4, 7:5 pārspējot rangā 69. pozīcijā esošo Kristianu. Cīņa notika Sūzanas Lenglēnas vārdā nosauktajā kortā, kas ir otrs lielākais plašajā tenisa kompleksā, kur vasaras otrajā pusē notiks arī cīņas par olimpiskajām medaļām. Lenglēnas kortam šogad ir izbūvēts moderns bīdāms jumts, kas Ostapenko mača beigās, spēlei turpinoties, arī tika pārvilkts pāri kortam, jo tuvojās lietusgāze.

Lai arī uzvara gūta divos setos, tā nemaz tik viegli nenāca, jo abos setos bija jāatspēlē breiks, 

tāpēc mača gaitā Ostapenko pēc kādas neveiksmīgas epizodes skaļi paziņoja, ka negrib vairs spēlēt, bet vēl pēc brīža pārmeta savai atbalsta komandai, ka tie pietiekami nejūt viņai līdzi. Tās, protams, tikai emocijas, un pusotras stundas laikā otrā kārta tika sasniegta. Uzreiz pēc mača turpat kortā intervijā savai bijušajai trenerei Marionai Bartoli Ostapenko sacīja, ka viņas mērķis ir atgūt vietu starp planētas TOP10 spēlētājām, bet galvenais – rādīt tādu spēli, lai "būtu bīstama pretiniece jebkurai nākamajai sāncensei". Nākamā pretiniece noskaidrojās vācietes Tatjanas Marijas un dānietes Klēras Tausones duelī.

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.