Pavasaris nav aiz kalniem, un arī Latvijas hokeja virslīgā straujiem soļiem tuvojas izslēgšanas spēļu laiks.

Regulārajā čempionātā atlikušas vairs 20 spēles, un situācija turnīra tabulā sola intrigu. Līdere un pēdējo divu gadu Latvijas čempione Jelgavas "Zemgale/LBTU" ar 49 punktiem it kā stabila līdere, jo "Mogo/LSPA" atpaliek par astoņiem punktiem, taču Ģirta Ankipāna trenētajai blicei trīs spēles mazāk un teorētiski viņi līderus vēl var noķert. Jelgavnieki sestdien "bullīšos" ar 5:6 zaudēja "Kurbadam", kam arī astoņu punktu deficīts no pirmās vietas, taču rumbulniekiem pamatturnīrā palikušas vairs tikai trīs spēles. 

Ja vēl par intrigu, tad Arta Ābola trenētie jelgavnieki pēdējos piecos mačos zaudējuši trīs reizes (visā sezonā tikai pieci zāģi), divas barankas (1:3, 1:2) saņemot tieši no "Mogo/LSPA". Sīva spēkošanās gaidāma arī par 4.–6. vietu. Kvartetu ar 36 punktiem pagaidām noslēdz Tallinas "panteras", taču igauņi atslābināties nevar, jo "Prizmai" (31 punkts) un HS "Rīgai" (29) ir pa divām spēlēm vairāk. Savukārt turnīra tabulas apakšā visas trīs Lietuvas komandas – Kauņa (23), Elektrēni (8) un Viļņa (5). "Play off", kas sāksies martā, spēlēs astoņas labākās komandas.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.