Latvijas izlase florbolā Liepājā bez problēmām izcīnīja ceļazīmi uz pasaules čempionātu, taču pēc tam pārliecinājās, ka no lielā četrinieka joprojām krietni atpaliekam.

Minimālais uzdevums bija uzvarēt savā apakšgrupā, ko Heiki Lūkonena trenētā Latvijas izlase izpildīja bez problēmām, sagraujot Lihtenšteinu (29:3), Vāciju (10:1) un Islandi (21:1). Noslēgumā par uzvaru visā turnīrā bija jāspēkojas ar otras apakšgrupas labāko vienību Somiju, mājiniekiem kapitulējot ar 3:11. Somija pasaules rangā ir trešā, Latvija piektā. 

Mājinieku rindās šajos četros mačos ar 13 punktiem rezultatīvākie bija Toms Bitmanis (10+3) un Jānis Ragovskis (5+8), par punktu mazāk Rolandam Kovaļevskim (8+4). Pasaules čempionāts šī gada nogalē notiks Zviedrijas pilsētā Malmē. Liepājā pie ceļazīmes uz turieni līdztekus Somijai un Latvijai tika arī Vācija un Igaunija.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.