Ceturtā "Vērtējam darbus un solījumus" cikla diskusija "Vai viegli būt jaunam Eiropā?" norisināsies 22. martā plkst. 13:00 Jelgavā, Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē, Lielajā ielā 2.

Klausītāji aicināti nākt klātienē, iepriekš reģistrējoties (šeit), gan vērot tiešsaistē - Lasi.lv Facebook lapā .

Diskusija veltīta ES stratēģijai jaunatnes jautājumos, kas ir svarīga tēma, prātojot par nākotnes Eiropas pilsoņu ekonomisko potenciālu un politisko līdzdalību. Lai šī stratēģija nepaliktu uz papīra, pašiem jauniešiem ir jāspēj jau tagad runāt skaļi un uzņemties atbildību par jaunatnes politikas kursu, kas stiprinātu pilsonisko sabiedrību un demokrātiskās vērtības. Diskutēsim, no kura vecuma un kā jauniešiem labāk iesaistīties? Kā aktivizēt tos, kam politika un aktīva dzīves pozīcija neinteresē?

Diskusijā piedalās: Pāvels Kuzmins (Stabilitāte), “Accenture Latvija” finanšu konsultants, Roberts Ozols (Nacionālā apvienība), jauniešu organizācijas pārstāvis, 14. Saeimas deputāta Jāņa Dombravas palīgs, Randa Ķeņģe, IZM Politkas iniciatīvu un attīstības departamaneta direktora vietniece jaunatnes jomā, Ilze Kuzmina, “Latvijas avīzes” žurnāliste, Katrīna Leitāne, Latvijas Jaunatnes padomes Interešu aizstāvības eksperte, arī Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas locekle, Ance Mālkalna, Kluba "Māja" prezidente, Renāte Silakalne, LBTU Studējošo pašpārvaldes vadītāja.

Pieteikties, lai skatītu diskusiju klātienē, aicinām līdz 21. martam, aizpildot anketu šeit.

Tiekamies 22. martā Jelgavā!

Facebook pasākums šeit

Projekts “Vērtējam darbus un solījumus” paredz septiņas publiskās diskusijas vairākos Latvijas reģionos. Diskusiju cikls ļauj izprast Eiropas institūciju ambīcijas, veiksmīgi (vai neveiksmīgi!) paveikto un plānoto digitalizācijas jomā, jaunatnes politikā, veselības aprūpes, zinātnes, drošības, migrācijas, demokrātijas stiprināšanas u.c. jautājumos. Projekts aktualizēs 8. jūnijā notiekošās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, iesaistot visdažādāko jomu zinošākos pārstāvjus – pētniekus, industriju ekspertus, NVO pārstāvjus, politiķus, t.sk. Eiropas Parlamenta pašreizējos un potenciālos Latvijas pārstāvjus, kā arī jauniešus.

Vairāk par diskusiju ciklu lasi šeit.

 

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība, izmantojot Eiropas Parlamenta dotāciju programmu komunikācijas jomā. Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo autoru personīgos uzskatus. Ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Parlaments nenes atbildību par paustajiem uzskatiem. 

#BalsojamEiropā