Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru jauniešiem vasaras brīvdienās nodrošinās 190 darba vietu, sniedzot iespēju gūt pirmo darba pieredzi un arī nopelnīt, ziņo laikraksts "Zemgales Ziņas".

Reklāma

Skolēnu nodarbinātības pasākumā iesaistījušās vairākas Jelgavas novada pašvaldības organizācijas: izglītības iestādēs jauniešiem būšot nodrošinātas 108 darba vietas, sociālās aprūpes un rehabilitācijas centros un aktivitāšu centros – 25, bibliotēkās, kultūras un tautas namos – 16, pašvaldības Centrālās administrācijas kancelejā, Informācijas tehnoloģiju nodaļā, Tūrisma un uzņēmējdarbības nodaļā un pagastu pārvaldēs – 41 darba vieta.

Turklāt skolēnu nodarbinātībā iesaistījušās ne vien pašvaldības iestādes, bet arī novada uzņēmumi. 

Skolēni vasarā strādās no 1. jūnija līdz 31. augustam, un vasaras darbos var piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs. Vakanto darba vietu saraksts skolēnu vasaras darbam pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras tīmekļvietnē.

MAF 2024

Publikācija tapusi projektā "Mans pagasts, mana pilsēta", kurā "Latvijas Avīze" sadarbojas ar laikrakstiem "Staburags", "Dzirkstele", "Zemgales Ziņas", "Bauskas Dzīve", "Alūksnes un Malienas Ziņas" un "Ziemeļlatvija".

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild "Latvijas Avīze".