Ja kāds aktīvi iebilst un pretdarbojas robežas stiprināšanai, mēģina kūdīt pret to sabiedrību, uzreiz rodas jautājums par viņa motivāciju. Daugavpils mēra Andreja Elksniņa gadījumā tas tikai papildina aizdomas, kas par viņu bijušas jau agrāk.

Zīmīgi, ka tieši aizsardzības joma ir tā, kuru Daugavpils mērs labprāt izvēlas saviem provokatīvajiem paziņojumiem, un ir labi redzams, uz kādu auditoriju viņš orientējas – ja ar Elksniņa Facebook ierakstu krievu valodā ir dalījušies vairāk nekā 1200 lietotāji un tas saņēmis ap 1700 reakciju, atbilstoša latviešu valodas ieraksta "panākumi" ir krietni pieticīgāki – dalījušies vien nedaudz virs simts lietotāju. Ļoti daudz ko pasaka arī komentāri zem tā...

Kādi patiesībā varētu būt Elksniņa mērķi? Ko par noskaņojumu Latvijas austrumu pierobežā saka citi pašvaldību vadītāji un no Latgales ievēlētie Saeimas deputāti? Kāpēc vajadzīga robežas nostiprināšana? Par to plašāk "Latvijas Avīzes" raidieraksta "Mediju sapieri" otrajā epizodē. 

KLAUSIES:

 

Eiropas Savienības finansēts. Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo autora(-u) personīgos uzskatus un ne vienmēr sakrīt ar Eiropas Savienības vai Eiropas Izglītības un Kultūras izpildaģentūras (EACEA) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne EACEA nenes atbildību par paustajiem uzskatiem.