Sestdien, 15. jūnijā, Rīgā norisināsies "Riga Pride" gājiens, kura laikā no plkst.11 līdz 14 vairākās centra ielās slēgs transportlīdzekļu satiksmi, bet lielāko dienas daļu būs slēgts arī Vērmanes dārzs, informē pilsētas pašvaldībā.

Reklāma

Sestdien, 15. jūnijā, no plkst.13 Rīgā notiks gājiens "Riga Pride 2024" pa maršrutu Vērmanes dārzs - Elizabetes iela - Brīvības iela - Bruņinieku iela - Tērbatas iela - Vērmanes dārzs un sapulce Vērmanes dārzā.

Sestdien no plkst.6 līdz plkst.19.30 Vērmanes dārzā slēgs gājēju, izņemot pasākuma dalībnieku, kustību.

No plkst.11 līdz 14 transportlīdzekļu satiksmi slēgs Tērbatas ielas posmā no Merķeļa ielas līdz Matīsa ielai, Brīvības ielas posmā no Elizabetes ielas līdz Matīsa ielai, izņemot sabiedrisko transportu, Elizabetes ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, izņemot sabiedrisko transportu. Satiksme būs slēgta arī Dzirnavu ielas posmā no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Blaumaņa ielas posmā no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Lāčplēša ielas posmā no Baznīcas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai un Ģertrūdes ielas posmā no Baznīcas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Tāpat šajā laikā transportlīdzekļu satiksmi slēgs Akas ielas posmā no Ģertrūdes ielas līdz Tērbatas ielai, Martas ielas posmā no Tērbatas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Stabu ielas posmā no Baznīcas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Bruņinieku ielas posmā no Baznīcas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, izņemot sabiedrisko transportu. Šādi ierobežojumi būs arī Matīsa ielas posmā no Brīvības ielas līdz Tērbatas ielai, izņemot sabiedrisko transportu.

No plkst.11 līdz gājiena beigām, atbilstoši nepieciešamībai, Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju minētajās vietās slēgs transportlīdzekļu satiksmi, izņemot sabiedriskā transporta satiksmi. Tāpat policija nodrošinās gājiena dalībnieku pārvietošanos pa minēto maršrutu, kā arī ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību.

Savukārt no piektdienas, 14. jūnija, plkst.20 līdz sestdienas, 15. jūnija, plkst.18 transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu aizliegs Tērbatas ielas abās pusēs, posmā no Merķeļa ielas līdz Bruņinieku ielai, Elizabetes ielas abās pusēs, posmā no Brīvības ielas līdz Tērbatas ielai, Elizabetes ielas kreisajā pusē 50 metru garā posmā un virzienā no Tērbatas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Matīsa ielas abās pusēs, posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Aleksandra Čaka ielai. Ierobežojumi būs arī Brīvības ielas abās pusēs, posmā no Stabu ielas līdz Bruņinieku ielai, Bruņinieku ielas abās pusēs, posmā no Brīvības ielas līdz Tērbatas ielai.

Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" slēgs savā pārvaldījumā esošās autostāvvietas minētajās vietās norādītajā laikā. Nepieciešamības gadījumā stāvēšanai novietotos transportlīdzekļus pārvietos uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.