Hiphopa mūziķis un producents Jacques of S'T'A (Žaks no grupas S'T'A) izdevis trīs dziesmu EP, jeb minialbumu "Saules staros".

Autors savos darbos izmanto paša iespēlētas ģitāru un basa partijas, apvienojot tās ar elektroniskiem ritmiem un sintezatoru tekstūrām.

Albums pieejams Spotify un citos mūzikas straumēšanas servisos.

Par dziesmām

"Rajonu depresija" - nedaudz sireālas noskaņas stāstiņš par totalitārisma laiku mikrorajonu atmosfēru un plašu sabiedrības slāņu notrulināšanās procesiem, kuri rezultātā noved pie agresijas (kariem).

"Saules staros" - par nevēlēšanos kontaktēties ar visai negatīvas dabas indivīdu. Mūzika šai dziesmai tapusi sadarbībā ar producentu un bītmeikeru Helmutu Šteinu (a.k.a. Katapullt), kurš ir gandrīz vienīgais no Latvijas mūziķiem, uz kura bītiem ir repojuši, ne tikai pazīstami pašmāju izpildītāji, bet arī ļoti populāri ASV reperi.

"Hej Dīdžei" - eksperimentāls, vokāli instrumentāls skaņdarbs, kurā ar vieglu ironiju aprakstītas, pilsētas nakts dzīves ainas.

Jacques of S'T'A uzstāsies ar solo koncertu šā gada 9. februārī, kultūras namā Atmoda, Stabu ielā 10.

Jacques of S'T'A (Žaks no grupas S'T'A).

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.