Kino, TV un teātra aktrise Sigrīda Torntone spēlē Antona Čehova lugas "Kaija" iestudējumā.

No 21. novembra līdz 16. decembrim Sidnejas "Roslyn Packer" teātrī izrādīs jaunāko Antona Čehova lugas "Kaija" iestudējumu, ko veidojis viens no izcilākajiem šā krievu autora darbu mūsdienu interpretētājiem Endrū Aptons. Austrālijas dramaturgs, scenārists un režisors, bijušais Sidnejas Teātra kompānijas mākslinieciskais režisors E. Aptons strādājis arī Londonas Karaliskajā Nacionālajā teātrī, savukārt kino industrijā darbojas kopā ar sievu, "oskaroto" aktrisi Keitu Blānšetu, un abu kompānija "Dirty Films" līdzproducējusi arī godalgoto drāmu "Kerola" (2015).

Sigrīda Torntone atveidos Irīnu Arkadinu, un kopā ar viņu "Kaijas" notikumus izdzīvos Tobijs Šmics, Arka Das, Maikls Denika un citi. 

A. Čehova luga jau sen pieder klasikai, un šā iestudējuma autori akcentus likuši uz tās tēmu mūsdienīgumu un melno humoru.

Šobrīd 64 gadus vecā Sigrīda Torntone studējusi gan Londonā, gan Austrālijā, un viņas profesionālās gaitas sākās televīzijā 1973. gadā. Lielu popularitāti bijušās Padomju Savienības valstīs guva seriāls "Un visas upes plūst" (1983), kurā aktrisei iedalīta Filadelfijas loma un ko saista ar t. s. Sigrīdas faktoru. T. i., ne viena vien pilsēta, kurā Torntone filmējusies, pēc pirmizrādes piedzīvojusi demogrāfisku un kulturālu uzplaukumu.

S. Torntones karjera teātrī aizsākās 2002. gadā, un uz skatuves dēļiem viņa nospēlējusi gan Blānšu Dibuā Tenesija Viljamsa "Ilgu tramvajā", gan Goldu mūziklā "Vijolnieks uz jumta". Kopš 1981. gada viņa ir precējusies ar aktieri Tomu Bērstalu, un pārim ir divi bērni. S. Torntone daudz laika velta labdarībai, un šogad viņas vārdu iemūžināja Rendvikas Slavas alejā, kas atrodas pie Sidnejas "Ritz Cinema" un godina Austrālijas kino personības.

"TV3 Life" skatāms seriāls "Patvērums pie jūras" ar aktrises piedalīšanos.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.