Dziedātāja Marta Grigale šodien publicē savu jaunāko dziesmu "Pretty Little Thing", kas ir jau ceturtais singls no angļu valodā tapušajām dziesmām.

Reklāma

"Pretty Little Thing" tika radīta dziesmu rakstīšanas nometnes laikā Tallinā. 

"Mums nebija nekādas vēlmes rakstīt kārtējo mīlas balādi," stāsta Marta. "Mēs vienkārši gribējām izbaudīt procesu, izveidot kaut ko vieglu un lipīgu."

Kā vienu no iedvesmas avotiem izvēloties Olīvijas Rodrigo dzīvo poproka skanējumu, "Pretty Little Thing" apvieno enerģiskus vokālus ar jaudīgām ģitārām un bungām. Dziesma ir tapusi starptautiskā komandā – kopā ar Martu studijā strādāja igauņi - Rauls Ojama, Sofia-Liis Liiv, Maria Kallastu, bungas iespēlējis Kaspars Grigalis, bet britu mūziķis Kristofers Hariss veica dziesmas skaņas gala apstrādi.

"Rakstot šo dziesmu, mēs visi jutāmies tā, it kā būtu piedzīvojuši vienu un to pašu pieredzi kādā savā dzīves posmā," 

saka Marta. "Tāpēc mēs ceram, ka klausītāji varēs iejusties dziesmas vēstījumā."

Marta Grigale.

Šobrīd Marta Grigale strādā pie vairāku dziesmu kolekcijas angļu valodā, kas tiks apkopotas EP un pie klausītājiem nonāks šī gada rudenī.

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.