Topošā spiegu seriālā "Departaments" galveno lomu, iespējams, spēlēs Maikls Fasbenders, bet kā izpildproducents darbu jau sācis Džordžs Klūnijs.

Franču seriāls "Birojs" (2015–2020) gan pulcēja daudz skatītāju, gan saņēma vairākas balvas, un piecās sezonās tā varoņi – Francijas drošības dienesta darbinieki – gan centās noturēt kārtību pasaulē, gan stājās pretī dažnedažādiem izaicinājumiem savās privātajās dzīvēs. Šopavasar sāks veidot tā amerikānisko versiju, un kā izpildproducenti strādās Džordžs Klūnijs un Grānts Heslovs, un ir uzsāktas sarunas, ka Maikls Fasbenders varētu atveidot galveno lomu, ko oriģināldarbā spēlēja Matjē Kasovics. Viņa atveidotais Gijoms Debalī – arī Pols Lefevrs, arī Malotrū – pēc sešu gadu ilgas misijas Damaskā atgriezās dzimtenē, lai savu dzīvi sāktu no jauna, taču tas nav vienkārši, jo viņam līdzi velkas gan kaislīgā dēka ar kādu sīrieti, gan aģentu ikdienas blaknes.

Filmēšana notiks Londonā.

TV3 13. aprīlī plkst. 1.00, "Stīvs Džobss".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.