Ne viens vien seriāla "Emīlija Parīzē" fans ķēra pie sirds, ieraugot, ka aktrise Lilija Kolinsa filmējas Romā.

Reklāma

Aktrises gaitām visvienkāršāk sekot "Instagram", un tur viņa padalījusies ar īstenām "Romas brīvdienām", kādas Mūžīgajā pilsētā izdzīvo viņas varone – Emīlija pie Kolizeja, bet kādā citā kadrā gluži kā Odrija Hepberna tuvojas Patiesības mutei...

Skatītāji ar amerikānieti Emīliju Kūperi, kura nonāk Parīzē, lai strādātu palielā reklāmas aģentūrā, iepazinās 2020. gada oktobrī, kad seriāls iekļāvās "Netflix" piedāvājumā un saņēma polarizētas atsauksmes: amerikāņu skatītājiem patika, bet franči bija šausmās par stereotipiem, kā seriālā atveidoti franči un jo īpaši parīzieši. Mēneša laikā to noskatījās 58 miljonos mājsaimniecību, tā "Emīliju Parīzē" padarot par vienu no pandēmijas zīmoliem. 2022. gada janvārī producenti paziņoja, ka būs arī trešā un ceturtā sezona un, kā pēdējos gados ierasts, ceturtā būs sadalīta divās daļās. Pirmā ēterā būs jau 15. augustā, bet otrā būs jāpagaida līdz 12. septembrim. Protams, nav zināms nekas par jaunās sezonas notikumiem, taču filmēšanas laukumā paparaci pieķēruši Brižitu Makronu, kura ir liela šī seriāla fane, un atmiņas atsvaidzināšanai der atcerēties, ka seriāla "Emīlija Parīzē" 3. sezonas pēdējā sērijā burtiski pie altāra izjuka Gabriela un Kamillas kāzas, jo līgava paziņoja, ka zina, ka Gabriels mīl Emīliju, turklāt arī piebilda, ka gaida bērnu.

Seriāla "Emīlija Parīzē" popularitāti ļoti izjūt Parīzes viesnīcas un ēdināšanas iestādes, un "Emīlijas efekts" redzams arī "Café de Flore" ikdienā – tās telpas iemūžina daudzās "Instagram" fotogrāfijās.

TV3 1. jūnijā plkst. 1.50, "Tolkīns".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.