Izziņots antioskaru jeb "Zelta aveņu" nomināciju saraksts, un tajā lasāms gan Krisa Evansa, gan daudzu citu zināmu aktieru vārdi.

Kā ierasts, dienu pirms Amerikas Kinoakadēmijas balvas "Oskars" svinīgās ceremonijas notiks kinoindustrijas antioskaru jeb "Zelta aveņu" pasniegšana, par kuras balvām lemj vairāk nekā 1000 balsstiesīgo kinomīļu. Kaunpilnā pasākuma vēsture aizstiepjas līdz 1981. gadam, kad notika tā pirmā balvu pasniegšana, un līdz šim nepārspējams "rekordists" ir Silvestrs Stallone, kurš kā sliktākais aktieris "triumfējis" 10 reizes. Šogad nominantu sarakstā lasāmi daudzu slavenu aktieru vārdi, un visvairāk "aveņu" nominācijas – septiņas! – izpelnījusies filma "Neiznīcināmie 4".

Kategorijā "sliktākā filma" šogad izvirzītas "Neiznīcināmie 4", "Sātana izdzinējs: Ticība", "Megalodons 2: Dziļvaga", "Šezam! Dievu dusmas" un "Vinnijs Pūks: asinis uz medus". Uz sliktākā aktiera balvu kandidē Rasels Krovs, Vins Dīzels, Kriss Evanss, Džeisons Stethems un Džons Voits, savukārt balvu kā sliktākā aktrise saņems Ana de Armasa, Megana Foksa, Selma Hajeka, Dženifera Lopesa vai Helēna Mirrena. Uz sliktākā otrā plāna aktieru lomām kandidē Maikls Duglass, Mels Gibsons, Bils Mjurejs, Franko Nero, Silvestrs Stallone un Kima Ketrela, Megana Foksa, Bai Linga, Lūsija Liu un Mērija Stjuarta Mastersone. Ar pilnu nominantu sarakstu iespējams iepazīties vietnē "razzies.com".

TV3 3. februārī plkst. 22.35 un 4. februārī plkst. 15.40, "Uz nažiem".