Jaunā dziedātāja Būū (Ilze Fārte) izdevusi garīgās popmūzikas albumu "Būūtība", klausītāju iepazīstināšanai ar to piedāvājot videoklipu dziesmai "Apmainījām". Dziedātāja 5. jūnijā aicina uz koncertu Branku Brančotavā.

Reklāma

Būū mākslinieciskais ceļš, pēc viņas pirmā studijas albuma, ir bijis radoši bagātīgs. Ticis izdots EP "Melnā maģija", vairāki singli un dueti, kas skan radio stacijās, kā arī, iesildīts grupas "Prāta vētra" koncerts Liepājā, pēc kura arī aktīvi tika sākts strādāt pie jaunās daiļrades.

Minialbuma "Būūtība" skanējums uzskatāmi parāda mākslinieces izaugsmi. Šis albums, atšķirībā no iepriekšējiem, ir ierakstīts ar dzīvajiem instrumentiem, ko Būū vēlējusies jau sen. Tas piešķīris mūzikai, aranžijām un vārdiem citu vērienu, saglabājot Būū tik raksturīgo, autentisko un emocionāli atkailināto vēstījuma nodošanas stilu. Gandrīz viss minialbuma sižets norisinās mežā, rituālos un dziļi, dziļi mākslinieces dvēselē.

Būū "Būūtība".

 "Šis albums man ir īpašs kā iniciācija mūzikas producentes kārtā. Pirmo reizi uzņēmos pati veikt tik apjomīgu aranžēšanas un audio apstrādes darbu. Vislielākais darbs norisinājās manā guļamistabas ierakstu studijā un esmu "Būūtībā" ielikusi tik daudz sevis gan garīgi, gan tehniski. Ārkārtīgi ar to lepojos," komentē Būū. "Mans galvenais mērķis ar šo albumu ir ielaist klausītāju kā draugu savās mājās, savā telpā, dvēselē un dzīves izpratnē - sabučot, samīļot un aicināt turpināt iet garīgo un māksliniecisko ceļu kopā tikai tiem, kas jūtas, kā daļa no manas cilts, līdzīgi domā un jūt. Mani tālākie soļi mākslā pletīsies ārpus latviešu valodas robežām un ar nepacietību gaidu iepazīties ar tiem, kas mani pavadīs šajā nezināmajā nākotnē." 

Noklausies1

Šis minialbums ir mākslinieces radošā ceļa pieturpunkts, jo turpmāk Būū klausītājus iepazīstinās ar savu daiļradi angļu valodā.

Būū.

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?