Pašmāju alternatīvā roka/punk/hc kvartets "Ghettozloba" laiž klajā dziesmu no vasaras beigās gaidāmā albuma

Skaņdarbs "Prognoze mainīsies" ir pirmais no deviņu dziesmu albuma ar tādu pašu nosaukumu. Tas būs grupas ceturtais studijas albums. 

""Prognoze mainīsies" ir dziesma par dzīves neprognozējamajiem līkločiem un nemitīgu cerību pilniem centieniem tos līgani izstūrēt. Lai kā mēs reizēm censtos savas ikdienas sižetu mainīt, diez vai būs kāds, kurš pieteiksies, ka šo ziņu lenti spēj nodzēst un pārrakstīt! Tāpat, kā ar laikapstākļiem aiz loga, te nogāž, te atkal atspīd saule!" grupa raksta preses paziņojumā.   

Šo notikumu plānots nosvinēt ar diviem koncertiem - 17. maijā Rīgā, Ādmiņu 4 un 18. maijā Cēsīs, Fonoklubā kopā ar seniem draugiem no Berlīnes, vācu hardcore apvienību United and Strong.

Grupa "Ghettozloba" radusies Valmierā, 2002. gada vasaras beigās, apvienojoties četriem draugiem, no kuriem trīs savulaik mācījušies vienā klasē Valmieras ģimnāzijā. Līdz ar pārmaiņām grupas sastāvā, "Ghettozloba" skanējums laika gaitā ir mainījies, kļuvis asāks un smagnējāks, bet vienlaikus nezaudējis ticību melodijai.

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.