Oskarotā aktrise Helēna Mirrena atzinusi, ka nekad nejūtas skaista, taču "dažreiz es esmu pārliecināta par sevi, uzvedos kā profesionāle un zinu, ka varu izdarīt to, kas jāizdara".

Oskarotā aktrise, kura jau nosvinējusi 78. dzimšanas dienu, ir pārliecināta, ka laiks, kad sievietes vienīgais darbs bija izskatīties skaistai, ir aiz muguras. "Tas bija kaitinoši, kā arī sievietes ignorējoši," viņa uzskata, turpinot, ka tādējādi sievietes tika ievietotas "šausmīgā, mazmazītiņā kastē", kurā vienīgā svarīgā lieta bija nevainojama āda.

Protams, sabiedrības spiediens arī šodien nav izzudis, taču mūsdienās sievietēm ir iespējas izvēlēties. Un viņa atzīst, ka jau gadiem ir apsēsta ar dažādiem skaistumproduktiem un nelaiž garām nevienu iespēju pamēģināt jaunu lūpukrāsu vai acu ēnas. 

"Man patīk viss process, es to uzskatu par māk­slu, par gleznošanu,"

viņa atzinās. Taču par to krietni svarīgākas ir rūpes par sevi, un Helēna Mirrena ar to saprot regulāras kustības un veselīgu ēdienu. Tāpēc katru dienu 10 līdz 20 minūtes viņa nodarbojas ar jogu un dod priekšroku svaigiem, neapstrādātiem produktiem.

Viņai ir padoms gados jaunākām sievietēm: visi mēs kļūstam vecāki, ar to vienkārši ir jāsamierinās. Kad Mirrenai jau bija pāri 30, mamma viņai teikusi, ka nevajag par to uztraukties, jo notiek daudz interesantu lietu. "Kad tev ir 20, tu ceri, ka nekad nebūsi 40 gadus veca. Un, kad tev aprit 40, tu saproti, ka ir labi un ka nevēlies vēlreiz būt divdesmitgadīga," viņa atceras. Un – "vai nu tu nomirsti jauns, vai arī kļūsti vecs".

TV3 21. janvārī plkst. 20.30, "RED aģenti: atvaļināti un sevišķi bīstami".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.