Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 4. līdz 10. martam. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns

Viņš joprojām pratīs izrādīt iniciatīvu īstajā brīdī un vietā, šonedēļ viņš ir noskaņots ļoti agresīvi.

Vērsis

Planētas noskaņo uz aktīvu un enerģisku rīcību. Labāk tomēr turpināt jau iesākto – sākt ko jaunu var būt grūtības ar rīcības plāna izstrādi.

Dvīņi

Daudz jaunu ideju, tomēr var gadīties, ka tās balstītas uz nepatiesu informāciju un paviršu situācijas izvērtējumu.

Vēzis

Šonedēļ daudz ko noteiks emocijas, piedevām vēl tādas, kas gan ātri rodas, gan pāriet. Īsi sakot – nevajadzētu būt tik kaprīzam.

Lauva

Daudz jaunu ideju. Lai gan tās realizēt traucē dažādi ārēji faktori, enerģija un neatlaidība palīdz realizēt vismaz daļu no tām.

Jaunava

Nekas nenotiks tā, kā iepriekš paredzēts, nāksies pielikt pamatīgas pūles, lai sasniegtu nodomāto. Tomēr enerģijas pietiks.

Svari

Planētas joprojām rosina vieglprātīgu attieksmi pret dzīvi. Būtu labi, ja šajā laikā netiktu sastrādāts pārāk daudz muļķību.

Skorpions

Viņš sapratis, ka labāk rīkoties citādi, nekā tas darīts līdz šim, un cenšas tā arī darīt. Tas gan nebūs pārāk viegli.

Strēlnieks

Sapņiem un emocijām priekšroka pār racionāliem prāta apsvērumiem, bet laimīgā kārtā noved viņu pareizajā virzienā.

Mežāzis

Viņam viss notiek pēc plāna. Gan ne pārāk viegli, bet tomēr notiek. Var pat gadīties, ka rezultāts ir labāks, nekā sākumā gaidīts.

Ūdensvīrs

Kāds jauninājums var nest negaidīti labus rezultātus, taču vienlaikus nevajadzētu censties panākt savu par katru cenu.

Zivis

Situācija nav vienkārša, drīzāk sarežģīta, un intuīcija tajā orientējas daudz labāk, nekā mēģinājumi visu izskaitļot precīzi.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.