Latvijas sportists Pāvels Švecovs sestdien Parīzes olimpisko spēļu modernās pieccīņas sacensībās ieņēma 17. vietu. Līdz ar to Latvija šajā olimpiādē paliek bez medaļām.

Švecovs sakrāja 1452 punktus, bet par čempionu ar pasaules rekordu 1555 punktiem kļuva ēģiptietis Ahmeds Elgendi.

Otrais ar 1542 punktiem bija japānis Taišu Sato, bet trešais ar 1536 punktiem - itālis Džordžo Malans.

Jau ziņots, ka savā pusfinālā piektdien Švecovs finišēja piektais un nodrošināja vietu finālā, kur iekļuva pa deviņiem labākajiem sportistiem no abiem pusfināliem.

Švecovs otro reizi startē olimpiskajās spēlēs. Pirms trim gadiem Tokijā viņš ieņēma 14. vietu.

Olimpiskās spēles Francijas galvaspilsētā norisināsies līdz 11. augustam.